Profesjonalna solidna taczka dwukołówka JAPONKA, wersja standard

Profesjonalna solidna taczka dwukołówka JAPONKA, wersja standard
ZPUH "CZARYSZ" z siedzibą w Kuźni Raciborskiej to producent taczek na dwóch kołach, czyli inaczej koleb, okar, taczek budowlanych. Nasze taczki JAPONKI to profesjonalne, solidne i niezwykle wytrzymałe narzędzia do transportu poziomego nie tylko na budowach, lecz również w kotłowniach, zakładach przemysłowych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, stajniach itp. Wózki taczkowe typu JAPONKA produkujemy w dwóch wersjach: standardowej i wzmocnionej. Niniejsza oferta dotyczy taczki osadzonej na dwóch kołach w wersji standardowej. Taka taczka jest wyposażona w miskę spawaną malowaną antykorozyjnie o pojemności 165 litrów. Dopuszczalny udźwig taczki JAPONKI: 250 kg. Koła o średnicy 400 mm ułożyskowane na łożyskach kulkowych z ogumieniem pełnym (litym) lub pneumatycznym.
Taczki typu JAPONKA są przydatne do przewozu gruzu, ziemi, opału, odłamków, odpadów, piasku, żużla, betonu, zapraw, miału, koksu, drewna, kruszywa itp.
Na indywidualne zamówienia produkujemy taczki na dwóch kółkach JAPONKI w wersji ze stali odpornej na korozję ( nierdzewnej, AISI, inoxu). wówczas doskonale sprawdzają się w oczyszczalniach ścieków, hutach szkła i innych zakładach, gdzie wymaqane jest zastosowanie stali kwasoodpornej.
Dodaj firmę