Pomoc

Ile kosztuje wpis firmy w Polskiproducent.pl?

Prezentacja firmy i jej produktów jest u nas zupełnie bezpłatna.

Czy można edytować prezentację firmy?

Wpis można w każdej chwili samodzielnie edytować za pomocją opcji edycja. Należy podać email wskazany podczas rejestracji jako "email techniczny" oraz podane wówczas hasło.

Nasza firma nie jest producentem a dystrybutorem, czy też możemy się zaprezentować?

Portal Polskiproducent.pl jest dedykowany wyłącznie polskim firmom produkcyjnym. Nie akceptujemy wpisów firm innego rodzaju.

Dlaczego wpis mojej firmy został zmodyfikowany?

Zastrzegamy możliwość wprowadzenia kosmetycznych zmian w wizytówkach firm i prezentacjach produktów. Mają one na celu jedynie dostosowanie wpisów do standardów portalu, nigdy nie zmieniamy sensu wprowadzonej przez Państwa treści.

Dlaczego mój wpis został usunięty?

Dbamy o wysoką jakość naszego portalu i dlatego zmuszeni jesteśmy usuwać wpisy wyjątkowo niedbałe (np. z dużą ilością wyrazów pisanych samymi dużymi literami lub z błędami ortograficznymi) lub błędne. Usuwamy również firmy i produkty zdublowane. Dziękujemy za zrozumienie.

Zapomniałem hasła, jak mam edytować prezentację mojej firmy produkcyjnej?

Skorzystaj z opcji odzyskiwania hasła. Nie pisz do nas próśb o przesłanie hasła - niestety to niemożliwe, ze względów bezpieczeństwa hasła przechowujemy w postaci zaszyfrowanej.

Dlaczego mój wpis nie jest widoczny ani w kategoriach produktowych, ani na liście firm z mojego województwa?

W portalu Polskiproducent.pl wpisy firm podlegają weryfikacji moderatora, który sprawdza podane dane i zgodność prezentacji z naszymi standardami. Procedura ta zajmuje zwykle nie więcej niż 24 godziny w dni robocze od utworzenia wpisu. Po akceptacji firmy otrzymają Państwo wiadomość email.

Bardzo podoba mi się idea portalu Polskiproducent, jak mogę pomóc?

Dziękujemy za uznanie. Polskiproducent.pl to jedyny taki serwis w Polsce, bezpłatnie promujący wyłącznie polskie firmy produkcyjne i ich produkty. Będzie nam miło, jeżeli polecą Państwo nasz portal zaprzyjaźnionym firmom. Bardzo nas również cieszy, gdy widzimy na stronach firm obecnych w naszym serwisie godło Polski Producent (kod do pobrania w panelu edycji Państwa firmy). Dziękujemy!