Wzmocniony profesjonalny wózek taczkowy typu JAPONKA

Wzmocniony profesjonalny wózek taczkowy typu JAPONKA
ZPUH "CZARYSZ" z siedzibą w Kuźni Raciborskiej od ponad dwudziestu lat produkuje profesjonalne, solidne i niezwykle wytrzymałe wózki na dwóch kółkach zwane inaczej: taczki dwukołówki, taczki budowlane, okary, koleby, taczki JAPONKI. Taczki dwukołowe tego typu doskonale sprawdzają się w pracach wyburzeniowych do przewozu gruzu, odłamków, odpadów, w pracach budowlanych do transportu zapraw, betonu, w pracach ogrodniczych do przewożenia ziemi, piasku, odpadów gospodarczych, w kotłowniach do wywozu węgla, żużlu, szlaki, popiołu, a także w stajniach, kopalniach, hutach i gospodarstwach rolnych.
Niniejsza wersja dotyczy taczki na dwóch kółkach, czyli taczki JAPONKI wykonanej w wersji wzmocnionej, czyli o nośności 400 kg. Jest ona osadzona na dwóch kołach o średnicy 400mm ułożyskowanych na łożyskach kulkowych, z ogumieniem pełnym (litym) lub pneumatycznym (pompowanym). Taki wzmocniony wózek JAPONKA jest wyposażony w miskę spawaną malowaną farbą antykorozyjną o pojemności 200 litrów.
Na specjalne zamówienia wykonujemy taczki JAPONKI wzmocnione ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej, inoxu, AISI). Wówczas doskonale sprawdzają się np. w oczyszczalniach ścieków i innych przedsiębiorstwach, gdzie wymagane jest zastosowanie stali odpornej na korozję.
Dodaj firmę