Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "CZARYSZ"

Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy "Czarysz" z siedzibą w Kuźni Raciborskiej zosał założony w 1991 roku. Pierwszym profilem działalności jest tłocznictwo na prasach mimośrodowych i hydraulicznych blach czarnych, kwasoodpornych, szlachetnych, nierdzewnych i aluminiowych. Posiadamy doświadczenie w głębokim tłoczeniu blach aluminiowych. Zajmujemy się obróbką plastyczną blach na zimno, w wyniku której powstają :wytłoczki z blachy,detale z metalu na zamówienie,elementy metalowe wytworzone techniką tłoczenia, komponenty metalowe, metalowe wyroby nietypowe.

Ponadto produkujemy jednostkowe maszyny i urządzenia ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej) dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego oraz gastronomii i ośrodków badawczych, którym nie można znaleźć w ofercie standardowej innych firm, typu mieszalniki wstęgowe, komory grzewcze, piece do wygrzewania tworzyw sztycznych, maszyny obsypujące salami przyprawami, mieszalniki do zastosowań przemysłowych, komory do przeprowadzania badań, urządzenia panierujące kiełbasy, maszyny mieszające komponenty sypkie i pyliste, maszyny do wymieszywania przypraw, komory do wygrzewania (obróbki termicznej) plexi, akrylu i ABS, piece grzewcze do plexi. Parametry urządzeń (pojemność, temperatura pracy, zasilanie, gabaryty itp.) ściśle dostosowujemy do potrzeb Klientów.

Ponadto jesteśmy producentem specjalistycznych wózków ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej) stanowiące wyposażenie laboraroriów, pracowni badawczych, zakładów przetwórczych, chemicznych, spożywczych itp. Specjalizujemy się w produkcji nierdzewnych wózków niestandardowych, ściśle dostosowanych do warunków i potrzeb klienta. W produkcji korzystamy z rysunków dostarczonych przez Klienta ewentualnie projektujemy je sami.

Jesteśmy producentem konstrukcji nierdzewnych, wyposażenia pracowni na zamówienie,szaf na odczynniki ,blatów roboczych kwasoodpornych, zbiorników nierdzewnych, lei zasypowych, kontenerów,pojemników,zbiorników procesowych,zbiorników nierdzewnych ze stali szlachetnych,zbiorników procesowych,magazynowych,poziomych,pionowych, baniaków z inoxu, zbiorników odpornych na korozję itp

Produkujemy również profesjonalne, mocne i wytrzymałe dwukołowe wózki taczkowe typu Japonka (okary, koleby) w różnych wersjach, również z miskami ze stali kwasoodpornej. Taczki na dwóch kołach doskonale sprawdzają się przy transporcie poziomym betonu, gruzu, zapraw, odpadów, odłamków, opału, ziemi, kruszyw itp. Dwukołowe wózki typu JAPONKA z misami (koszami) spawanymi z blachy niedzewnej (kwasoodpornej) stanowią wyposażenie hut szkła, oczyszczalni ścieków i innych zakładów, gdzie wymagane jest zastosowanie nierdzewki.

...Więcej