P.P.H.U. NARO

Pragniemy zaprezentować Państwu produkowane przez naszą firmę wyroby. Specjalizujemy się w produkcji zbiorników bezodpływowych (szamba ekologiczne), zbiorniki dla rolnictwa (gnojowica), przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę, separatory tłuszcowe i olejowe, baseny kąpielowe, oczka wodne. Ponadto oferujemy fachowy montaż i profesjonalne doradztwo techniczne.

Podstawowym profilem produkcji firmy są szamba o pojemności od 2600L do 9600L, wykonanie są z żywicy i włókna szklanego co powoduje ich niezwykłą trwałość. Doskonały materiał w połączeniu ze specjalnym karbowanym kształtem (patent U.P.R.P) zapewnia wytrzymałość konstrukcji zbiornika porównywalną ze zbiornikiem żelbetonowym. Oferowane Państwu szamba, dzięki dokładnemu montażowi zapewniają 100% szczelności, co umożliwia ich instalację blisko ujęć wodnych. Z drugiej zaś strony nie powoduje pobierania wody z gruntu do wnętrza szamba, a tym samym konieczności częstszego jego opróżniania.

Zbiorniki te mają ogromne znaczenie w gospodarstwie rolnym. Odchody zwierzęce są doskonałym środowiskiem do rozwijania się wirusów, a w przypadku bakterii do ich rozmnażania. Opady atmosferyczne przemywają pryzmę i wraz z wodą gnojową jak i gnojowicą przedostają się do wody i do cieków wodnych. Nieznośny fetor, zanieczyszczenie cieków wodnych, zagrożenie ujęć wody pitnej oraz niszczenie walorów turystyczno-rekreacyjnych powoduje degradację środowiska naturalnego. Dlatego w zwiazku z wejściem naszego kraju do UE, każde gospodarstwo rolne ma obowiązek zamontować taki zbiornik, w celu gromadzenia ścieków zwierzęcych.

Kolejnym ogromnym atutem naszych szamb jest ich lekkość (największy zbiornik waży tylko 300 kg), co umożliwia jego samodzielny montaż bez konieczności użycia dźwigu. Na podstawie otrzymanej od nas kompletnej instrukcji montażu, każdy klient jest w stanie samodzielnie zamontować zbiornik na posesji.

Wyroby nasze posiadają akceptację Wydziału Ochrony Środowiska, Świadectwo Jakości Politechniki Poznańskiej, oraz atest PZH.

...Więcej