Marex Wieszczycki i Sp. sp. jawna

Firma Marex jest producentem, importerem i dostawcą najwyższej jakości pościeli, kołder, prześcieradeł i innych tekstyliów domowych. W branży pościelowej prężnie działamy od prawie 20 lat, sukcesywnie zdobywając doświadczenie i rzesze zadowolonych klientów. Wyroby naszej firmy znajdują się w wielu polskich domach, pensjonatach, hotelach i szpitalach.
Oferujemy produkty o wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie. Wprowadziliśmy na rynek serie produktów syntetycznych (Med. Line®, Clinic Line®, Kolorowy Sen®, Antystres Line®), przeznaczonych dla osób ze skłonnościami alergicznym.
Naszą marką sygnowane są również produkty pościelowe oparte o wypełnienia naturalne m.in.: Owczą wełnę, puch i półpuch. Dbamy, aby nasze produkty spełniały wysokie normy jakościowe i wyróżniały się na tle konkurencji.
Wieloletnie doświadczenie i dbałość o szczegóły pozwoliły nam rozszerzyć ofertę o produkty dla najbardziej wymagających - dzieci. Linia produktów Baby Line® to całkowicie nowy standard w jakości produktów dziecięcych, zarówno w zakresie doboru surowców jak i wykończeń.
Każdy kolejny rok obecności na rynku wysuwa nas na pozycję lidera w naszej branży i pozwala na bardziej dynamiczny rozwój zarówno linii produkcyjnych jak i sieci dystrybucji. Dziękujemy za uznanie oraz okazane zaufanie. To dzięki Wam
możemy sprawiać, żeby dobre stawało się jeszcze lepsze. Dziękujemy za uznanie oraz okazane zaufanie. To dzięki wam możemy sprawiać żeby dobre stawało się lepsze.

...Więcej