LUMIXEN

„Fabryka światła” to nie tyle hasło, co myśl przewodnia firmy LUMIXEN Chcemy by otaczająca nas przestrzeń mieniła się wieloma źródłami światła o ciekawym wzornictwie i barwach.

LUMIXEN. to zespół ludzi o wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu produktów oświetleniowych, zwłaszcza opartych o technologie LED. W jego skład wchodzą m.in. technolodzy produkcji, optoelektronicy, elektronicy i projektanci wzorów przemysłowych.

Nie ograniczając się do tworzenia typowych produktów, sięgamy po najnowsze trendy i pomysły branży oświetleniowej, dodając do tego nową wartość i innowacyjne rozwiązania. Z dumą możemy stwierdzić, że tworzymy nowoczesne urządzenia, oparte o nowatorskie wzornictwo i technologie.

Co więcej, naszym głównym celem jest tworzenie produktów przede wszystkim użytecznych, a zarazem oszczędnych, trwałych i znajdujących szerokie zastosowanie.

Do takich produktów należy właśnie świecąca kostka brukowa LED, produkowana pod marką LED QUBE, której projekt, wdrożenie oraz prawa własności przemysłowej należą wyłącznie do firmy LED TOP sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Zespół LUMIXEN

...Więcej