LIL' KID

Specjalizujemy się w produkcji ekskluzywnych łóżek tapicerowanych dla dzieci & młodzieży, skrzyń na zabawki oraz puf. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do dekoracji wnętrz markowych producentów.
Dobry sen to zdrowie i radość naszych dzieci. Firma LIL’ KID powstała z myślą o naszych najmłodszych pociechach. Chcieliśmy stworzyć łóżka dla dzieci wygodne, bezpieczne a zarazem niepowtarzalne w swoim kształcie i wyglądzie.

Nasz zespół produkcyjny składa się z wykfalifikowanych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie w Polsce. Dbamy o to aby każdy element został perfekcyjnie wykończony. Wybieramy najwyższej jakości drewno sosnowe, tkaniny bawełniane luksusowych producentów z Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Kolekcje materiałów zostały pomysłowo zaprojektowane przez stylistów tworząc pełne magii wzory dziecięcych kolekcji. Część proponowanych tkanin pochodzi od angielskiego producenta, który uzyskał królewski certyfikat jakości, od wielu lat dostarcza materiały do pałaców Królowej Elżbiety II. Wykorzystywane przez nas tkaniny stanowią przepiękne wykończenie łóżek dla dzieci nadając im niepowtarzalny charakter.

...Więcej