Roletki materiałowe JackeR

Roletki materiałowe JackeR
Rolety materiałowe (osłony okienne) - to tysiące różnorodnych rozwiązań, zarówno dekoracyjnych jak i przesłaniających okno przed słońcem i spojrzeniem wścibskich sąsiadów. JackeR jako producent, oferuje Państwu szeroką gamę kolorów i wzorów tkanin, co umożliwia najbardziej wyszukane aranżacje wnętrz. Najważniejsze, aby miejsce w którym się przebywa, tworzyło właściwą atmosferę do pracy i wypoczynku, a nasza firma umiejętnie sprosta takiemu zadaniu.

Posiadamy w ofercie tkaniny o różnej przepuszczalności, od prawie przejrzystych po całkowicie zaciemniające – blackout. Oferowane przez nas produkty mogą towarzyszyć zarówno tradycyjnym konstrukcjom okien, jak i w wybranym zakresie, znajdują zastosowanie w oknach o nietypowych kształtach. Produkty te doskonale sprawdzają się i świetnie się prezentują zarówno w mieszkaniach, jak i lokalach użytkowych: hotelach, szkołach, restauracjach, biurach, itd.
Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również firmy projektowe oraz handlowe. Wyroby gotowe naszych produktów dostarczamy dla naszych odbiorców hurtowych i detalicznych na teren całego kraju.
JackeR

JackeR

Lwowska 3, Jeiernia

22-600 Tomaszów Lubelski

tel: 84 66 410 66

fax: 84 66 58 748

Wyślij email
Dodaj firmę