JackeR

Firma JackeR, istnieje na rynku od 1992 roku, i jest wiodącym producentem w branży systemów osłonowych. Działa w oparciu o własny kapitał oraz wieloletnie doświadczenia w branży. Działalność swoją prowadzi w nowoczesnym kompleksie biurowo-produkcyjnym o powierzchni użytkowej przekraczającej 1200 m2.
JackeR oferuje bardzo szeroki asortyment TermoRolet i TermoBram, a także bogatą ofertę osłon przeciwsłonecznych takich jak markizy, verticale, żaluzje czy rolety tekstylne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów i w celu poznania Ich potrzeb, produkcja firmy oparta jest na zamówieniach „pod wymiar”. Choć jest to trudniejszą formą dla producenta, cieszy Klientów, spełniając ich konkretne oczekiwania, zarówno pod względem wymiaru jak i rodzaju wybranego materiału w odpowiedniej kolorystyce.
Jakość, trwałość, solidność, komfort użytkowania, elegancja i estetyka wykonania to cechy na których firma opiera swoją działalność i rozwój. Do produkcji swoich wyrobów używa podzespołów firm polskich i zagranicznych o światowej renomie.

...Więcej