JABŁKO SIEDLECKIE Sp. z o.o.

Kolejowa 5

08-125 Suchożebry

tel: +48.604.945.529

tel: +48.726.566.403

fax: +48.25.631.45.77

Wyślij email

Spółka JABŁKO SIEDLECKIE powstała w 2010 r. z inicjatywy grupy sadowników regionu siedleckiego na czele, której stanął obejmując stanowisko Prezesa Zarządu Sylwester Kisieliński.

Główny profil naszej działalności to handel świeżymi owocami i warzywami. Od roku 2013 po uruchomieniu nowoczesnej tłoczni wyposażonej w najnowszej generacji linię słoweńskiej firmy NIKO o wydajności 1000l/h staliśmy się także wiodącym w Polsce i Europie producentem soków tłoczonych na zimno.

Posiadamy bazę przechowalniczą z komorami kontrolowanej atmosfery ULO na ponad 5000t owoców, linię do wstępnego sortowania, wodny rozładunek i załadunek oraz nowoczesną sortownię o wydajności ponad 6t/godz.

Wysoką, jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty GlobalGAP oraz Integrowanej Produkcji.

Jesteśmy w stanie zagwarantować ciągłość dostaw towaru o określonych parametrach zapakowanych w opakowania według życzenia naszych odbiorców. Dysponujemy specjalistycznym transportem chłodniczym opartym na samochodach marki Volvo i IVECO, dzięki którym możemy dostarczyć zamówione partie towaru w dowolne miejsce na terenie całego kraju i Europy.

Najwyższa dbałość i kontrola surowca oraz najnowocześniejsza światowa technologia zarówno na liniach produkcyjnych jak i w podległych nam sadach oraz specjalistyczne zabezpieczanie jakości, dają nam prawo twierdzić, iż trafiający na Państwa stoły produkt marki JABŁKO SIEDLECKIE jest nie tylko bezpieczny, zdrowy i smaczny, ale i spełniający wszystkie rygorystyczne normy jakościowe. Jest to zasługą nie tylko odpowiedniego doboru odmian jabłek, ale także naszej pasji, której poświęcamy się na co dzień z pełnym oddaniem.

...Więcej