GEOCOVER Sp. z o.o.

Geocover Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą, będącą producentem oraz dystrybutorem agrowłóknin i agrotkanin. Z roku na rok, staramy się poszerzać swój asortyment, wprowadzając nowe rozmiary, gramatury oraz kolory. Spółka Geocover wprowadziła na rynek polski agrowłókninę na pryzmy buraczane oraz płachty na stogi słomy.

Pracownicy firmy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie rolnictwa oraz ogrodnictwa tak, by w sposób profesjonalny i rzetelny służyli radą klientom.

Wiarygodność naszej firmy oraz bardzo wysoką jakość oferowanych produktów, potwierdza współpraca z takimi instytucjami jak: Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Nasze agrowłókniny charakteryzują się łączeniem poprzez szycie podwójnym ściegiem, a badania przeprowadzone w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi potwierdziły ich największą wytrzymałość spośród innych technik stosowanych na rynku. Jako jedyni w Polsce, w trosce o najwyższą jakość stale poddajemy nasze produkty badaniom, takim jak przepuszczalność wody i powietrza, wodoszczelność, odporność na zerwanie i rozciąganie, a także wytrzymałość na promieniowanie UV.

Agrotkanina TEXTILO posiada także austriacki certyfikat TÜV. TÜV AUSTRIA SERVICES GMBH jest jednostką przeprowadzającą certyfikacje oraz inspekcje na rynku międzynarodowym. Cieszy się znakomitą renomą, w szczególności w obszarach reprezentujących jej wyjątkowo silne kompetencje, takie jak: jakość, bezpieczeństwo, ochrona środowiska.

Naszym celem jest spełnienie oczekiwań oraz zadowolenie wszystkich klientów – zarówno współpracujących z nami przedsiębiorstw, jak również indywidualnych odbiorców.

W prowadzonych działaniach, stawiamy na bardzo wysoką jakość oraz profesjonalizm, co pozwala nam poszerzać obszar oraz zakres funkcjonowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

...Więcej