Poduszka do karmienia Zebra

Poduszka do karmienia Zebra
Poduszka do karmienia Zebra
Idealna poduszka dla Mam i ich maluchów, jej wszechstronne zastosowanie i zabawny bajkowy wygląd umila wspaniałe chwile bliskości przy karmieniu i zabawy mamy z dzieckiem.

Poduszka służy mamie podczas karmienia a dla dziecka jest zabawką edukacyjną, przytulanką i ulubioną poduchą do spania. Niewątpliwą zaletą poduszek Ja i MAMA jest ich wielkość, powierzchnia dla dziecka jest duża co zapewnia komfort leżenia podczas karmienia, poduszka będzie używana przez mamę dłużej również przy starszym dziecku.

Poduchy Ja i MAMA mają wszechstronne zastosowanie. Stanowią nieodłączną pomoc przy karmieniu niemowlaka, zabawkę edukacyjną służącą do gimnastyki i leżenia na brzuszku oraz zabawkę przytulankę dla nieco większych dzieci. Poduszka będzie służyła Tobie i Twojemu dziecku przez długi czas.

Poszewkę poduszki można prać w pralce w temperaturze 30 stopni, nie straci on swojej formy i kolorów.

W skład produktu wchodzi:

- poszewka w formie kolorowego Kameleona, zapinana na kryty zamek błyskawiczny (możliwość ściągania, prania, prasowania) 100% bawełna

- wkład: biała poduszka Ja i MAMA

Materiały:

- miękka, przyjemna w dotyku bawełna (Certyfikat OEKO Tex Standard 100)

- wysokiej klasy antyalergiczne wypełnienie.


Metoda produkcji:
Handmade with love


Ja i MAMA tworzy wysokiej jakości produkty handmade. Każdy z nich jest dopracowany i wykonywany ze szczególną starannością, tak aby każdy mały użytkownik był zadowolony
Poduszka do karmienia Zebra
Poduszka do karmienia Zebra
Dodaj firmę