Zukero

Produkcją słodyczy i wyrafinowanych wyrobów czekoladowych zajmujemy się od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie i dużo sukcesów w tej branży. Od długiego już czasu obserwujemy niegasnące zapotrzebowanie na słodkie wyroby. Postanowiliśmy podarować naszym klientom to, co najsmaczniejsze.

W ramach promocji Państwa firmy proponujemy słodycze reklamowe, czekoladki, na których umieszczamy logo Waszej działalności, a nawet niewielką grafikę. Zapewniamy idealne odwzorowanie oraz wyjątkową precyzję wykonania. Najbardziej liczy się jednak jakość, którą z pełną odpowiedzialnością Państwu gwarantujemy.

Bogata oferta naszej firmy zawiera czekolady i czekoladki, krówki mleczne , gumy reklamowe, żelki , drażetki i najróżniejsze batony i batoniki czy nawet muffiny i keksy z logo. Najbardziej wyrafinowanym smakoszom, prowadzącym prestiżowe firmy proponujemy ręcznie wykonane praliny i trufle, bogate w nadzienie o niepowtarzalnym smaku owocowym, alkoholowym bądź innym. To doskonały sposób na podbicie serc klientów, którzy nabiorą do Was zaufania przekładając jakość czekoladek reklamowych na jakość oferowanych przez Was produktów czy usług. Poczują się wyjątkowo i z pewnością docenią ten jakże miły i niebanalny gest uznania.

...Więcej