Zakład Produkcji Spożywczej JAMAR Szczepaniak sp. j.

Jamar jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się spółką, której wyroby znane są w kraju i za granicą. Oferuje szeroki asortyment produktów spożywczych. Wśród najważniejszych można wyróżnić: warzywa konserwowe, koncentraty, octy, przyprawy, dodatki obiadowe, sosy, soki, syropy i przetwory owocowe. W Jamarze pracuje obecnie ponad 250 pracowników.

Jamar współpracuje tylko z profesjonalnymi, polskimi plantatorami, którzy gwarantują firmie surowiec najwyższej jakości. Do zasiewów wykorzystane są odmiany roślin o najlepszych parametrach. Uprawy są nadzorowane i monitorowane przez specjalistów Jamaru, którzy dbają o to, by surowce do przetwórstwa były najwyższej jakości i spełniały wymagania systemu HACCP, miały wysokie walory smakowe i odżywcze. Wyroby Jamaru spełniają oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Firma szybko i trafnie reaguje na rosnące potrzeby rynku, jest znana z oferowania nowych produktów i dbania o jakość swoich wyrobów.

Asortyment

Jamar posiada w swojej ofercie około 400 produktów. Podstawą oferty handlowej są wysokiej jakości konserwy warzywne oraz przetwory z owoców i warzyw m.in.: ogórki konserwowe, buraczki, dodatki obiadowe, musztardy, sosy, dżemy, powidła, marmolady, syropy i soki, jak również dodatki smakowe jak octy czy przyprawy do zup. Jamar co roku wprowadza na rynek kilka nowości. Sztandarowymi produktami firmy są: kukurydza, groszek konserwowy oraz koncentrat pomidorowy. Firma Jamar nieustannie umacnia swoją pozycję rynkową.

Rynki zbytu

Rynek krajowy opiera się na sprzedaży do sieci hurtowni spożywczych oraz do największych sieci handlowych. Coraz większe znaczenie w przychodach firmy ma eksport. Obecnie firma sprzedaje swoje wyroby do Ameryki Północnej, Europy i Azji.

...Więcej