WCkici Bożena Sołtysik

Początki WCkici sięgają 2011 roku kiedy to rozpoczęliśmy prace nad stworzeniem pierwszego polskiego zestawu służącego do nauki kotów korzystania z ludzkiej toalety. Bazując na doświadczeniach w szkoleniu własnych kotów stworzyliśmy system nauki łączący w sobie łatwość i uniwersalność treningu wraz z wysoką skutecznością opracowanej metody. Głównym założeniem metody szkolenia pozytywnego jest stopniowe i delikatne dostosowywanie treningu do możliwości kota, bez wymuszania na zwierzęciu przystosowania się do kilku sztywno wyznaczonych etapów.

Sam zestaw zadebiutował na polskim rynku w marcu 2012 roku natychmiastowo zdobywając rzeszę fanów na portalach społecznościowych oraz internetowych forach dyskusyjnych skupiających miłośników kotów. Jeszcze tego samego roku zaprezentowaliśmy nasz zestaw na targach ZOOBOTANICA 2012 odbywających się we Wrocławiu. WCkici spotkało się z wyjątkowo entuzjastycznym przyjęciem odwiedzających jak i komisji konkursowej, która przyznała nam nagrodę GRAND PRIX w kategorii "Produkt zoologiczny" za innowacyjne podejście do hodowli kotów domowych, które było dotychczas całkowicie nieznane w naszym kraju.

Poświęcając codzienną pracę na udoskonalaniu naszej metody i edukacji polskich właścicieli kotów, nauka kotów korzystania z toalety jest przez nas stale promowana i rozpowszechniana co stanowi fundament naszej działalności.

Rok 2013 zaowocował w styczniu utworzeniem profesjonalnego Forum treningowego umożlwiającego stały kontakt wszystkich klientów WCkici, a także bezpośrednie konsultowanie się z nami w trakcie całego procesu nauki. W przeciągu zaledwie kilku miesięcy na forum zarejestrowało się setki użytkowników, tworząc wyjątkową społeczność stale współpracującą ze sobą i wzajemnie się wspierającą.

W swojej działalności wykorzystujemy pasję i doświadczenie w poszukiwaniu i tworzeniu nowych produktów dla kotów, biorąc pod uwagę opinie lekarzy weterynarii, zwierzęcych behawiorystów, grup testujących i oceniających dany produkt oraz użytkowników naszych artykułów.

...Więcej