Zbiorniki na wodę przemysłową

Zbiorniki na wodę przemysłową
Zbiorniki na wodę przemysłową
Zbiorniki przeznaczone do magazynowania wody o zróżnicowanym stopniu zanieczyszczenia. Produkty te gwarantują Państwu maksymalnie bezpieczne użytkowanie wody przemysłowej. Niezawodność wymienionych wyrobów zapewnia nie tylko ich wyjątkowa i odporna na korozyjne działanie wody konstrukcja, ale przede wszystkim zastosowanie unikalnej technologii oraz dobór najwyższej jakości materiałów. Zarówno płaszcz jak i dennice muszą być wykonane w technologii gwarantującej magazynowanie wody przemysłowej, bez jakiejkolwiek ingerencji w jej skład (podobnie jak w przypadku zbiorników na wodę pitną). Ze względu na możliwości konstrukcyjne laminatów poliestrowo-szklanych oraz z uwagi na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, przeznaczonej do magazynowania wody- zbiorniki produkcji Trokotex występować mogą w różnorodnych konfiguracjach:
- poziome lub pionowe,
- podziemne lub naziemne
- cylindryczne, prostopadłościenne lub dowolnie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta
Poza standardowym wyposażeniem, jako zalecaną opcję w zbiornikach na wodę przemysłową, proponujemy Państwu:
- izolację pianką PUR (w przypadku zbiorników narażonych na działanie temperatur ujemnych, skutecznie zapobiega zamarzaniu wody)
- instalacja grzewcza na bazie przewodu grzewczego z szafką zasilającą (polecana zwłaszcza w przypadku temperatur ekstremalnych lub jako dodatkowe zabezpieczenie przed zamarzaniem)
- wskaźniki poziomu cieczy
- drabiny z TWS lub ze stali KO (wewnętrzne oraz zewnętrzne)
- podesty obsługowe (umożliwiające konserwację oraz obsługę pracującego urządzenia)
Zbiorniki na wodę przemysłową
Zbiorniki na wodę przemysłową
Dodaj firmę