Świat Zdrowych Zabawek Karolina Zonik

Jesteśmy firmą działającą od 2006r. na rynku polskim. Dotychczas nasza firma zajmowała się produkcją zabawek pluszowych, drewnianych i edukacyjnych. Korzystamy z doświadczeń najlepszych pracowników jakich zdobyliśmy po upadku znanych firm takich jak: MIŚ Siedlecki, Zakłady Podlaskie, które od dziesiątek lat zajmowały się produkcją wysokiej jakości wyrobów dla dzieci. Dlatego możemy szczycić się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa i funkcjonalności produkowanych u nas zabawek.
Od maja 2012r. uruchomiliśmy hurtownię a zarazem oddzielnie sklep dla odbiorców detalicznych z artykułami dziecięcymi zabawkami i sprzętem rekreacyjnym.
W związku z poszerzeniem działalności chcemy zaprosić państwa do współpracy handlowej. Możemy zaoferować dużą powierzchnię magazynową przy obwodnicy miasta na trasie WZ oraz nowoczesny sklep stacjonarny i internetowy.
Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta, zapraszam na rozmowy handlowe.

Dodatkowo w naszej siedzibie równocześnie ze sprzedażą hurtową i detaliczną działać będzie punkt dla dzieci „przez zabawę do edukacji”. W specjalnie na to przeznaczonym pomieszczeniu prezentować będziemy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie zabawek i robotów. Dzieci w grupach zorganizowanych uczestniczyć będą w zajęciach rozwijających kreatywność, umiejętności konstruowania, poznawać zasady robotyki, fizyki oraz możliwie innych dziedzin nauki.

...Więcej