Pack-Sol

Firma Pack-Sol jest wiodącym producentem na polskim rynku: blistrów, tacek, wkładek termoformowanych, opakowań zgrzewanych i sztancowanych oraz wszelkiego rodzaju produktów wykonanych w technice termoformowania . Pack-Sol znany jest na polskim i europejskim rynku z kompleksowej obsługi klienta od zaprojektowania opakowania do jego spakowania i wysłania. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala zadowolić wszelkie potrzeby nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Firma dysponuje własną narzędziownią dlatego oferujemy szybkie i zoptymalizowane do zamówienia wykonanie form oraz wszelkich narzędzi potrzebnych do produkcji. Nasze możliwości maszynowe pozwalają wdrożyć zarówno formy aluminiowe jak i o wiele tańsze tworzone ze specjalnych żywic formierskich używanych do mniejszych nakładów . Maszyny do termoformowania ciśnieniowego których używamy posiadają możliwość idealnego dopasowania rodzaju oprzyrządowania do potrzeb i wymogów klienta. Projekty opracowujemy wspólnie z odbiorcą według jego potrzeb, zgodnie z wymogami technicznymi oraz oczekiwaniami rynku.
Zaawansowana myśl technologiczna naszej załogi pozwala stworzyć oryginalne i innowacyjne projekty zaskakujące i przyciągające uwagę naszych kontrahentów.

Działamy zgodnie z systemami ISO9001, co zapewnia możliwość produkcji opakowań spożywczych, cukierniczych, farmaceutycznych i wielu innych typów.
Oprócz wyżej wymienionych standardów obowiązujących w naszej firmie posiadamy atestowane i certyfikowane materiały oraz surowce do wyrobu opakowań.

...Więcej