Orso Nero

Zakład Produkcji Galanterii Skórzanej Orso Nero ma zaszczyt zaprezentować Państwu kolekcję, w której skład wchodzi ponad 1000 wzorów wyrobów.

Firma została założona w 1987 roku przez Krzysztofa Niedźwiedzia na Podhalu. Od momentu powstania celem założyciela firmy było produkowanie galanterii skórzanej najwyższej jakości, którą charakteryzuje eleganckie wzornictwo, solidność wykonania i funkcjonalność.

Wyroby nasze produkowane są w całości w Polsce, są wykonywane ręcznie z wielką precyzją i dbałością o szczegóły, z najwyższej jakości skór garbowanych metodą roślinną – tradycyjną. Dzięki tym zaletom wyroby nasze są znane zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów ze skór naturalnych, licowych, juchtowych, zamszowych, jak również na życzenie klienta z materiałów skóropodobnych (skóra ekologiczna) oraz tkanin PCV.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, najnowszej technologii i nowoczesnemu parkowi maszynowemu potrafimy zaspokoić najbardziej wyszukane gusta klientów.

Nasze produkty są opatrzone specjalnym certyfikatem, który ma na celu podkreślenie autentyczności wyrobu i skóry z której został wykonany.
Oferta firmy:
Co oferujemy:

1. Teczki skórzane vintage
2. Kosmetyczki
3. Saszetki
4. Breloki
5. Wyroby juchtowe
6. Portfele
7. Portmonetki
8. Teczki
9. Aktówki
10. Teczki konferencyjne
11. Biwuary
12. Torby
13. Torebki
14. Akcesoria biurowe
15. Kalendarze
16. Oprawy
17. Atykuły myśliwsko - wędkarskie
18. Etui
19. Organizery
20. Futerały
21. Paski damskie, męskie
22. Gadżety reklamowe
23. Plecaki
24. Indywidualne projekty

...Więcej