METEX-JC CASCARINO Wiesława Cascarino

Metex-JC Cascarino jest dynamicznie rozwijającym się producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu włókienniczego, medycznego i wielu innych. Firma została założona w 1982 roku przez Jerzego Cascarino i jest firmą rodzinną. Pod jego kierunkiem powstał zespół wykwalifikowanych pracowników specjalizujących się w projektowaniu i produkcji oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Od momentu powstania, marka stale zyskuje na popularności w kraju i za granicą. Naszymi odbiorcami są przedsiębiorstwa z całej Polski, a także z Hiszpanii, Węgier, Słowenii, Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Mołdawii, Białorusi, Ukrainy, Finlandii i Brazylii. Przez ponad 30 lat działalności naszej firmy, dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji ponad 100 typów wysokiej jakości maszyn i urządzeń. Wychodząc naprzeciw dynamicznym zmianom zachodzącym na rynku polskim i zagranicznym, a także rosnącym potrzebom Klientów, nieustannie prowadzimy prace nad nowymi typami maszyn, poszerzając naszą ofertę.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i elastycznie, proponując autorskie rozwiązania uwzględniające oczekiwania Klientów. Nasze maszyny wykonywane są przy użyciu sprawdzonych technologii i najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Cechują się niezawodnością działania, wysoką wydajnością oraz długim okresem użytkowania. Tworzymy z pasją i bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów. Wszystkie produkowane przez nas maszyny są starannie sprawdzane w trakcie badań i posiadają oznaczenie CE. Moment zakupu nie jest ostatecznym etapem współpracy. Zapewniamy opiekę techniczną i doradztwo nie tylko w okresie gwarancyjnym, ale także po jego upływie.

Naszą misją jest kreowanie nowych i dostosowywanie istniejących produktów wysokiej jakości do potrzeb naszych klientów.


Nasza oferta obejmuję:
- maszyny do produkcji artykułów dekoracyjnych
- maszyny dla przemysłu medycznego
- maszyny do produkcji sznurków i lin
- maszyny do nawijania sznurków i lin
- maszyny do przewijania przędzy
- maszyny do nawijania taśm
- pozostałe nawijarki, ciągarki
- maszyny do cięcia taśm
- maszyny do przemysłu dziewiarskiego i pasmanteryjnego
- maszyny do drutu
- maszyny do preparacji i stabilizacji
- liczniki
- ramy natykowe
- maszyny na zamówienie

...Więcej