M.A.M Meble Niepowtarzalne Meblo-Art Manufaktura

Kierując się przesłaniem - że w meblarstwie, dzieła tworzone są w oparciu o zmysł praktyczny jakim jest funkcja, oraz piękno - które w odniesieniu do danej epoki jest spełnieniem naturalnej potrzeby człowieka, zajmuję się projektowaniem i wytwarzaniem mebli, dla których inspiracją są najpiękniejsze ikony meblarstwa okresu secesji i modernizmu, jak też oryginalne meble w stylu eklektycznym.

Moje zainteresowanie dawnymi - dziś już często zapomnianymi - technikami stolarskimi, stosowanymi przez mistrzów stolarstwa w ubiegłych stuleciach, skłoniło mnie do założenia pracowni MEBLO-ART MANUFAKTURA.

Dewizą pracowni jest wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu osób poszukujących alternatywy, wobec masowo produkowanych - pozbawionych duszy przedmiotów, jakie oferuje dzisiejszy rynek meblarski.

Oferta pracowni skierowana jest zarówno do kolekcjonerów antyków pragnących stworzyć klasyczne wnętrze, jak też osób chcących przełamać nowoczesny wystrój swojego mieszkania, poprzez wkomponowanie w istniejące otoczenie odmiennego stylistycznie akcentu.

Dla osób ceniących klasyczne wzornictwo, a nie przepadających za przedmiotami używanymi - takimi jednak są antyki - jest to możliwość nabycia nowego mebla w dawnym stylu opracowanego na podstawie oryginalnego wzoru z zachowaniem dbałości o detale i szczegóły charakterystyczne dla danej epoki.

Mimo swej niepodważalnej wartości antyk jest zazwyczaj meblem używanym i nie każdy poza formą stylistyczną to akceptuje. Meble z mojej pracowni przełamują te bariery, ponieważ będąc produktem całkowicie nowym mogą zaspakajać estetyczne potrzeby odbiorcy, co jest niezaprzeczalnym atutem pracowni MEBLO-ART MANUFAKTURA.

Wszystkie meble oferowane przez MEBLO-ART MANUFAKTURA są projektami autorskimi, gdzie każdy kolejny egzemplarz posiada własną sygnaturę i sprzedawany jest wyłącznie poprzez sieć internet na indywidualne zamówienie.

...Więcej