Wypełniacz do paczek naturalny (KRAFT)

Wypełniacz do paczek naturalny (KRAFT)
100% polski produkt wykonany w 100% z papieru. Wyjątkowa technologia formuje papier równocześnie tnąc go na sprężyste paski. Dostarczany jest w formie umiarkowanie sprasowanej, po rozpakowaniu ponad dwukrotnie zwiększa swoją objętość. ­­­

Sprężysty – zapewnia wysoki poziom ochrony zawartości i amortyzację przesyłki. Z powodzeniem zabezpiecza nawet delikatne i kruche przedmioty, dopasowuje się do kształtu zawartości przesyłki.

Lekki – nie zwiększa masy przesyłki.

Przyjazny środowisku – recycling papieru jest łatwiejszy, oddziaływanie na środowisko znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych wypełniaczy.

Estetyczny – kolorowy, biały lub naturalny doskonale koresponduje z zawartością, wizerunkiem marki, itp.

Łatwy w użyciu – dostarczany w formie lekko skompresowanej, wygodny w porcjowaniu.

Etyczny – wyprodukowany w Polsce w niewielkim zakładzie, w którym przywiązujemy dużą wagę do praw pracowniczych. Staramy się, by proces produkcji miał jak najmniejszy wpływ na środowisko.

Kolory – Ekologiczny wypełniacz do paczek PakPak dostępny jest w gamie 20 kolorów od naturalnego do neonowych. Na zamówienie możliwe kolory mieszane lub indywidualne.

Dla kogo?

Ekologiczny ozdobny wypełniacz PakPak znajdzie zastosowanie niemal w każdej branży. Doceniony przez branże produkcyjną, reklamową, e-commerce, rękodzielników i wiele innych. Produkt ma wymiar zarówno dekoracyjny i praktyczny. Poza zastosowaniem do pakowania wykorzystywany jest w produkcji ozdób, docoupage`u i wielu innych.
Rodzaj opakowania: 1 kg
Dodaj firmę