Libella Sp. z o.o. Zakład Produktów Konsumenckich

Libella Sp. z o.o. to polski producent chemii gospodarczej i artykułów spożywczych działający na rynku polskim od 1957 roku. Mimo dużych zmian polityczno-gospodarczych w Polsce, Spółka przetrwała w niezmienionej strukturze własnościowej, posiadając 100% polskiego kapitału.

W ostatnich latach Libella rozpoczęła wdrażanie strategii specjalizacji produkcyjnej i rynkowej, czego efektem była koncentracja na najlepiej rozwiniętej produkcji wyrobów chemii gospodarczej w Zakładzie w Kałuszynie i artykułów spożywczych w Zakładzie w Kotuniu. Libella zainwestowała w nowe linie produkcyjne w celu zwiększenia wydajności oraz rozpoczęła produkcję opakowań do wyrobów chemicznych na własne potrzeby. Swój sukces firma zawdzięcza zdolności dostosowywania się do potrzeb rynku oraz jasnej wizji rozwoju zgodnego z obowiązującymi trendami.

Libella jest właścicielem znanych na rynku marek produktów chemii gospodarczej produkowanych w Zakładzie w Kałuszynie, oraz drugim zakładem produkcyjnym mieszczącym się w Kotuniu jest fabryka ściśle sprofilowana na produkcję artykułów spożywczych.

Produkty firmy Libella to najwyższej jakości wyroby, opracowane przez polskich technologów, zgodnie z rygorystycznymi normami obowiązującymi w Polsce. Stworzone zostały dla potrzeb ludzi najbardziej wymagających i stale dla nich udoskonalane. Ich przystępna cena oraz utrzymywana od wielu lat wysoka jakość powoduje, że kolejne pokolenia nabywców darzą zaufaniem i uznaniem produkty Libelli, o czym świadczą zdobywane nagrody i wyróżnienia.

Dzisiaj Libella postawiła na dynamiczny rozwój i wdraża nową strategię. Podstawowymi jej założeniami są: dynamiczny rozwój kanałów dystrybucji oraz wejście w nowe segmenty rynku z nowymi produktami, bazującymi na tradycyjnych i sprawdzonych recepturach. Realizację strategii wspiera kampania promocyjna, której klamrą spinającą jest hasło: Libella. Tradycja zobowiązuje.

Nasze produkty mogą państwo zakupić bezpośrednio na naszej stronie internetowej www.libella.com.pl poprzez esklep, jak również na allegro. Zachęcamy do zakupu.

...Więcej