LED TOP Sp. z o.o.

Cząstków MAZOWICKI , Firmowa 6A

05-152 Czosnów

tel: +4822357779

tel: +48794130160

fax: +48223500150

www: www.ledtop.pl

Wyślij email

„Fabryka światła” to nie tyle hasło, co myśl przewodnia firmy LED TOP sp. z o.o. Chcemy by otaczająca nas przestrzeń mieniła się wieloma źródłami światła o ciekawym wzornictwie i barwach.

LED TOP sp. z o.o. to zespół ludzi o wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu produktów oświetleniowych, zwłaszcza opartych o technologie LED. W jego skład wchodzą m.in. technolodzy produkcji, optoelektronicy, elektronicy i projektanci wzorów przemysłowych.

Nie ograniczając się do tworzenia typowych produktów, sięgamy po najnowsze trendy i pomysły branży oświetleniowej, dodając do tego nową wartość i innowacyjne rozwiązania. Z dumą możemy stwierdzić, że tworzymy nowoczesne urządzenia, oparte o nowatorskie wzornictwo i technologie.

Co więcej, naszym głównym celem jest tworzenie produktów przede wszystkim użytecznych, a zarazem oszczędnych, trwałych i znajdujących szerokie zastosowanie.

Do takich produktów należy właśnie świecąca kostka brukowa LED, produkowana pod marką LED QUBE, której projekt, wdrożenie oraz prawa własności przemysłowej należą wyłącznie do firmy LED TOP sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Zespół LED TOP sp. z o.o.

...Więcej