Jagram-Pro S.A.

Firma Jagram-Pro S.A. jest wiodącym europejskim producentem elementów z drewna gięto-klejonego. W swojej ofercie mamy łuki, kantówki ale i również gotowe elementy, takie jak wiaty garażowe, zadaszenia tarasów, tarasy, balustrady czy też altany. Nowoczesna technologia i wykorzystanie najnowszych urządzeń pozwala nam na produkowanie elementów o promieniu gięcia 15 cm!

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm i przedsiębiorstw, ale i również do osób prywatnych. Dajemy możliwość zamawiania produktów już od jednej sztuki. Podejmujemy również współpracę z architektami i projektantami, którzy chcą spróbować swoich sił korzystając w projektowaniu z naszych elementów. Podejmujemy i podejmiemy współpracę z firmami montażowymi, które zajmą się montażem naszych produktów.

Zapraszamy również do naszego sklepu online: www.woodandarch.pl Można znaleźć tam rysunki techniczne, specyfikacje, instrukcje montażu, zdjęcia oraz ceny. Zakup przez sklep online sprawia, że czas oczekiwania na towar staje się jeszcze krótszy.

...Więcej