Decostyr Sp. z o.o.

Śledząc trendy pojawiające się w współczesnej architekturze zauważamy coraz więcej elementów zdobniczych oraz proces odradzania się motywów z poprzednich epok. Ludzie pragną wspaniałego życia, a jednym z czynników jakie mogą je zapewnić jest właśnie nasze otoczenie, które powinno być ciepłe i przytulne oraz sprawiać, że z przyjemnością do niego wracamy po ciężkim dniu. Dzięki sztukaterii można odtworzyć styl nawiązujący do dworków i stworzyć swój własny niepowtarzalny pałac, jak ze snów.

Inspirowani amerykańskimi wnętrzami w 2013 roku wprowadziliśmy do swojej oferty listwy przypodłogowe MDF. Białe, wysokie, klasyczne listwy wspaniale współgrają z wewnętrzną sztukaterią i nadają wnętrzom niepowtarzalny urok.

Z początkiem bieżącego roku nasza oferta poszerzyła się o panele 3D, które wytwarzane są w mieszanki specjalistycznych gipsów. Nasze kolekcje to zbiór fantazyjnych, dekoracyjnych elementów naściennych, które swoim kształtem i wyglądem potrafią oczarować nawet najbardziej wymagającego klienta. Innowacyjne wzornictwo pozwala ożywić i nadać dynamiki przed wszystkim nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzom.

Jako światowej klasy producent specjalizujemy się także w renowacjach oraz wykończeniach starych zabytkowych kamienic, dworków czy muzeów. Przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętów komputerowych, wyspecjalizowanych maszyn oraz przy udziale profesjonalistów jesteśmy w stanie odtworzyć każdy kształt i rozmiar wewnętrznej czy zewnętrznej sztukaterii, na podstawie szkiców, zdjęć czy nawet rycin.

W miarę zdobywania doświadczeń w produkcji i sprzedaży staramy się sprostać wymaganiom klientów o różnych, często skrajnych preferencjach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu w przypadku ewentualnych pytań dotyczących wykorzystania, montażu czy doboru wymiarów poszczególnych elementów.

Pamiętajmy, ogranicza nas tylko wyobraźnia…

...Więcej