Cooltech

Cooltech - Producent urządzeń chłodniczych, szaf chłodniczych, komór chłodniczych, Klimatyzacja, Chłodnictwo, wentylacja, klimatyzatory, agregaty chłodnicze, Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Inowrocław,

Zajmujemy się projektem, montażem, serwisem :
Klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, Pomp ciepła.
Dla Państwa działamy już od 1992 roku.

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym rozwiązaniem problemów z zakresu chłodzenia. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie podczas którego realizowaliśmy skomplikowane zadania z dziedziny chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji zapewni Państwu gwarancję sprawnego i rzetelnego wykonania powierzonego nam zadania.

Państwa satysfakcja jest celem naszego działania i przyczynia się do rokrocznego rozkwitu naszego biznesu. Od początku istnienia naszej firmy na rynku HVAC skupialiśmy się na rozwoju naszego zespołu jak również na rozszerzenie oferty proponowanych przez naszą firmę rozwiązań. Dzięki temu poznaliśmy wszystkich producentów i dystrybutorów urządzeń, jak również odbyliśmy blisko 50 szkoleń z zakresu: klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji. Dlatego nasze doświadczenie jest poparte wsparciem czołowych Producentów, a nasi fachowcy posiadają niezbędne uprawnienia do wykonania prac montażowych i serwisowych.

Zajmujemy się nie tylko projektem, ale i szczegółową realizacją, rozruchem jak również opieką serwisową.

...Więcej