Bakalland S.A.

Bakalland S.A. jest spółką wyspecjalizowaną w produkcji, konfekcjonowaniu i handlu bakaliami, suszonymi owocami, orzechami oraz ziarnami i pestkami. Do podstawowych produktów należą: rodzynki, śliwka suszona, migdały, orzechy laskowe, morela suszona, orzechy włoskie, orzechy pistacjowe, ziarno słonecznika, pestki dyni, mieszanki firmowe, figi suszone.

Asortyment towarowy można podzielić na następujące grupy:

Produkty marki Bakalland
Produkty "Bakalland" to orzechy, owoce suszone, inne bakalie, ziarna i pestki konfekcjonowane w torebki po 80-500 g oraz puszki zawierające owoce w syropie, warzywa i oliwki sprzedawane w gramaturze od 31g do 3 kg.
Ważnymi produktami w tej marce są masy do ciast, głównie masy makowe i masy krówkowe.

Produkty "Fresco" to bakalie o najniższej cenie skierowane do klientów poszukujących produktów o najlepszym stosunku ceny do jakości.

Spółka sprzedaje również swoje produkty pod markami własnymi sieci handlowych. Z jednej strony są to produkty w opakowaniach cateringowych (od 1 do 3 kg) przygotowane na potrzeby sieci półhurtowych, z drugiej - produkty skierowane do indywidualnych konsumentów w największych sieciach detalicznych w kraju.

Odbiorcami bakalii sprzedawanych luzem są sieci hipermarketów (gdzie firma wstawia swoje regały ekspozycyjne), zakłady przemysłu cukierniczego, piekarnie oraz małe, regionalne firmy konfekcjonujące bądź używające bakalii jako półproduktów w swojej działalności wytwórczej, np. producenci musli.

...Więcej