ASTEX Puczyńscy

"ASTEX" jest spółką rodzinną wytwarzającą tynki, zaprawy klejowe do systemu dociepleń oraz kleje i ocieplenia o prawdziwie polskim kapitale. Początki produkcji to lata siedemdziesiąte, gdy założycielka rodziny w Wójtówce założyła produkcję nowych do elewacji do nakładania metodą natryskową Produkty wyprodukowywane przez naszą firmę stały się znane nie tylko na rynku krajowym lecz także zagranicznym: Szwecji, Wyspach Brytyjskich, Krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Unowocześniając park maszynowy została poprawiona zdolność produkcji oraz nieustannie jest rozszerzany wachlarz wyrobów, które produkujemy. Zapewniamy naszym produktom legendarną jakość, a obecnym i nowym odbiorcom dostarczamy wiele satysfakcji z ich wykorzystywania.

Jesteśmy w posiadaniu certyfikowane laboratorium, w którym poprawiamy nasze wyroby oraz przeprowadzamy wszelkiego typu badania. W roku 2010 kupiliśmy jedną z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych dla zapraw na mokro i do fabr, a w roku 2011 dodaliśmy jeszcze moce przerobowe w układach na sucho poprzez zakup nowocześniejszej linii produkcyjnej i poprzez modernizacje suszarni w 2012r. Zwieńczeniem etapu unowocześnienia zakładu było otrzymanie w dniu 12 czerwca 2006 roku Wyróżnienia w postaci certyfikatu "ISO 9001:2008".

Naszą pozycję w rynku budowlanym potwierdza to, iż współpracujemy z mnóstwem firm budowlanychi i wykonawczyxh, które całkowicie pracują na wytwarzanym przez nas systemie ociepleniowym elewacji zewnętrznych budynków nazywającym się "ASTEX-TERM". Produkujemy również zaprawy klejowe i tynki dla kilku producentów systemów ociepleniowych pod ich własną marką. Ogromne doświadczenie w produkcji z bardzo wymagającymi kontrahentami stawia przed nami zagwarntowanie doskonałej jakości wyrobów, wdrażanie innowacyjnych produktów,a także projekty badawczo-rozwojowe.

Oferta produktów:
Tynki
Tynki silikonowe
Tynki akrylowe
Tynk mozaikowy
Tynki mineralne
Systemy ociepleń typu wełna
Systemy ociepleń typu styropian
Zaprawy Klejowe
Zaprawy Klejowe do systemu Dociepleń
Zaprawy klejowe do płytek
Farby
Grunty
Izolacje
Folia w płynie

Uwaga: Systemy ociepleń oparte na wełnie czekają na przejście odpowiedniego procesu certyfikacyjnego.

...Więcej