ART-BAU s.c.

ART-BAU Rusztowania jest nowoczesną firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży rusztowań elewacyjnych typu Plettac, wind dekarskich Geda, rusztowań jezdnych Krause oraz szalunków stropowych.
Jeśli ważna jest dla Państwa jakość, czas realizacji, atrakcyjna cena oraz profesjonalne doradztwo, to jesteśmy firmą spełniającą te wymagania.

Rusztowania fasadowe
przeznaczone są do prowadzenia wszelkich prac budowlanych. Różnorodność elementów pozwala na ustawienie rusztowania w różnych wariantach - przy ścianach o kształtach regularnych, jak i nieregularnych, pełnych jak i niepełnych na każdym podłożu.

Rusztowania przejezdne
przeznaczone są do prac budowlanych i montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków - wszędzie tam, gdzie ważna jest możliwość szybkiego i częstego przemieszczania. Idealnie nadają się do prac instalatorskich, klimatyzacyjnych, wykończeniowych

Szalunki stropowe
oparte są na systemie stalowych podpór stropowych o regulowanych wysokościach i drewnianych dźwigarach . Pełna gama proponowanych podpór i dźwigarków zapewnia optymalne zestawienie dowolnego szalunku stropu.

Windy GEDA-LIFT spełnia oczekiwania zarówno wśród wśród firm układających pokrycia dachowe jak i wśród innych firm budowlanych. Zarówno winda pochyła jednostopniowa jak i dwustopniowa GEDA FIXLIFT udowodniły swoje wszechstronne zalety.
Winda idealnie nadaje sie do prac wykonywanych wewnętrz jak i przy renowacjach płaskich dachów, Wciągarki typu GEDA LIFT znajdują wszechstronne zastosowanie.

...Więcej