Animal Pharmaceutical Laboratories Sp. z o.o.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą markę: Animal Pharmaceutical Laboratories.
Jesteśmy polskim producentem karm dietetycznych i bytowych oraz suplementów w płynie na różne schorzenia dla małych zwierząt: psów, kotów oraz egzotyki. Powstaliśmy w odpowiedzi na potrzeby rynku, który jest w tym momencie zdominowany przez zachodnie firmy o charakterze korporacyjnym. Na rynku polskim istniejemy od trzech lat. Wcześniej działaliśmy za granicą, gdzie odbywały się badania i powstały receptury naszych produktów.

Nasze produkty dzielą się na dwie grupy:
- Produkty dla weterynarzy- Vet Line (suplementy, karmy dietetyczne mokre i suche )
- Produkty dla hodowców i właścicieli zwierząt- Home Line (suplementy, karmy bytowe mokre i suche)
Współpracujemy już z wieloma gabinetami weterynaryjnymi i lecznicami w całej Polsce.

Ideę działalności naszej Firmy wyrażamy w dwóch słowach: zdrowie i szczęście. Spełnienie tej idei gwarantujemy poprzez nasze produkty, które zapewniają: dobre samopoczucie, lepszą kondycję oraz piękny wygląd - synonimy zdrowia i szczęścia naszych pupili, a dzięki temu, zadowolenia nas wszystkich.

APL health&happiness, to połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia na globalnym rynku żywieniowym, dzięki czemu pomagamy utrzymywać dobry stan zdrowia i samopoczucia naszych podopiecznych. APL health&happiness, to gwarancja najwyższej jakości surowców i najnowocześniejszych technologii, które odgrywają kluczową rolę w procesie tworzenia wysokiej jakości suplementów i karm dla zwierząt domowych, jakie dzisiaj Państwu oferujemy.

Zespół
Animal Pharmaceutical Laboratories
health&happiness

...Więcej