Pro Performance

Pro Performance - lokalizacja

Pro Performance jest producentem profesjonalnego preparatu do czyszczenia 3E Pro, oficjalnym przedstawicielem na Polskę dla neutralizatorów zapachów Fresh Wave IAQ i perlatorów wodooszczędnych Terla.
Naszym celem jest dostarczanie skutecznych w działaniu, przyjaznych dla środowiska i przynoszących korzyści naszym klientom produktów.
Produkując 3E Pro skupiliśmy się na spełnieniu oczekiwań naszych klientów w stosunku do środków czyszczących:

1. Aby były skuteczne.
3E Pro bezwzględnie usuwa plamy i zabrudzenia po oleju napędowym i silnikowym, oleju roślinnym, smarach, sadzach, krwi, owocach, gumie itd. Aby wypróbować jego skuteczność wystarczy zgłosić się do nas po bezpłatna próbkę 3E Pro.

2. Aby nie wymagały kosztownego transportu i dużych powierzchni magazynowych.
Dlatego preparat czyszczący 3E Pro jest w formie proszku-superkoncentratu, który rozcieńcza się z woda od 20 do 1000 razy w zależności od siły zabrudzenia i rodzaju czyszczonej powierzchni lub tkaniny. Na 1m.kw można przetransportować i przechować 450kg 3E Pro = 9 000l koncentratu roboczego.

3. Aby nie trzeba było płacić za drogie opakowania jednorazowe, które później zaśmiecają nasze środowisko.
3E Pro pakowany jest tylko w niezbędne do transportu i przechowywania opakowania. Polecamy używanie pojemników wielokrotnego użytku - to Państwa wygoda, oszczędność i dbałość o przyrodę.

4. Aby nie były szkodliwe dla materiałów i powierzchni, na których są stosowane.
3E Pro jest łagodny dla materiałów i powierzchni. Nie wybiela tkanin, nie uszkadza elementy plastikowe i gumowe, nie uszkadza powłok lakierniczych itd. Wypłukuje się w 100%.

5. Aby były łagodne dla użytkowników.
3E Pro posiada łagodny zapach, wyczuwalny tylko w postaci koncentratu. To ulga dla alergików.
3E Pro nie wysusza skóry rąk.
3E Pro nie zawiera twardych cząsteczek ściernych - w wodzie rozpuszcza się w 100%.

6. Aby minimalizowały wysiłek użytkowników.
3E Pro jest preparatem czyszczącym, który można spryskać na wybrane zabrudzenie, pozostawić na 3-7min., po czym zebrać lub spłukać rozpuszczony brud. Nie trzeba szorować.

7. Aby był co najmniej kilkufunkcyjny.
Z 3E Pro można sporządzić kilka różnych koncentracji o różnym zastosowaniu. Jednym preparatem można zastąpić kilka. Sporządzasz tyle preparatu czyszczącego i o takim zastosowaniu, jakie aktualnie są potrzeby. Każdy roztwór można przerobić w taki, na jaki akurat jest zapotrzebowanie. To jest po prostu wygodne.
W każdej dziedzinie szuka się multifunkcyjnych rozwiązań - dlaczego środki czyszczące miałyby nie nadążać za nowoczesnymi trendami?
A o skuteczności 3E Pro możesz się przekonać zamawiając bezpłatną próbkę na www.3epro.pl.

Kierujemy naszą ofertę na 3E Pro do hurtowników i detalistów, do zakładów produkcyjnych, firm sprzątających i do wszystkich, którzy poszukują skutecznego preparatu do czyszczenia.
3E Pro można przetestować przed decyzją o zakupie.

...Więcej